Wybierz inny temat

Jak w Programie Partnerskim wymienić punkty na nagrody?

Aby wymienić na nagrodę punkty w Programie Partnerskim zaloguj się do Panelu Klienta i przejdź do zakładki Program Partnerski.

Minimalna liczba punktów, które możesz przekazać do wypłaty na rachunek bankowy lub konto Nadpłat to 10. W celu wypłaty mniejszej liczby punktów skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta nazwa.pl.

Jeśli dostępna suma punktów przekracza 10, kliknij przycisk Wymień punkty na nagrodę.

W kolejnym kroku sprawdź poprawność danych, a w koncie osoby fizycznej wpisz dodatkowo dane swojego Urzędu Skarbowego. Następnie zapoznaj się z treścią Regulaminu, zaznacz zgodę i wybierz sposób odbioru nagrody. Nagrodę możesz wypłacić na podany rachunek w banku w Polsce lub przekazać do konta Nadpłat w Panelu Klienta nazwa.pl. Środki z konta Nadpłat możesz wykorzystać do opłacenia innych usług lub wypłacić.

Zlecenie wypłaty potwierdź kliknięciem przycisku Odbieram nagrodę.

Jeśli Twój Panel Klienta jest zarejestrowany na dane firmy, wystaw rachunek lub fakturę na kwotę nagrody i prześlij jako skan lub zdjęcie na adres programpartnerski@nazwa.pl.

Jeśli Twój Panel Klienta jest zarejestrowany na dane osoby fizycznej, wyświetli się komunikat o przekazaniu środków do wypłaty. Ze względów podatkowych wypłaty przekraczające łącznie 2000 zł w roku kalendarzowym powodują potrącenie 10% środków.

Punkty zlecone do wypłaty pozostaną zablokowane do czasu otrzymania rachunku lub faktury i potwierdzenia poprawności zlecenia. Zlecenie wypłaty wstrzymuje możliwość wypłaty kolejnych punktów.


Sprawdź:

Jak wycofać środki z konta Nadpłat?
Jak opłacać usługi poprzez konto Nadpłat?

Czy artykuł rozwiązał problem?
Tak Nie