Wybierz inny temat

Czym są powiadomienia SMS?

Usługa powiadomień SMS to dodatkowa, bezpłatna funkcjonalność dostępna w Panelu Klienta. Jeśli skorzystasz z usługi powiadomień SMS, na podany przez Ciebie numer telefonu będą wysyłane wiadomości SMS z informacjami o usługach, które wkrótce wygasają.

Do prawidłowego działania usługi powiadomień SMS koniecznie jest posiadanie numeru telefonu komórkowego dowolnego operatora z Polski.

Aby włączyć usługę powiadomień SMS, zaloguj się do Panelu Klienta i przejdź do zakładki Twoje dane -> ustawienia.

W sekcji Powiadomienia SMS zaznacz terminy, w których chcesz otrzymywać przypomnienia. Następnie podaj numer telefonu komórkowego, zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz kliknij przycisk Zatwierdź.

Jeśli chcesz zmienić numer telefonu do odbioru powiadomień SMS wpisz nowy numer, zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i kliknij przycisk Zatwierdź.

Jeśli chcesz wyłączyć powiadomienia SMS odznacz zaznaczone terminy i kliknij przycisk Zatwierdź.

W sekcji UstawieniaPowiadomienia SMS  zaznacz opcję przesyłania powiadomień, wprowadź numer telefonu komórkowego oraz kliknij w przycisk Zatwierdź.

Jeśli chcesz zmienić numer telefonu wykorzystywany do przesyłania powiadomień SMS lub wyłączyć usługę, możesz tego dokonać na ww. stronie ustawień Twoich danych.

Czy artykuł rozwiązał problem?
Tak Nie