Wybierz inny temat

W jaki sposób dokonać płatności on-line?

Systemy płatności on-line umożliwiają szybkie i bezpieczne dokonanie opłaty za usługi.

Płatności on-line są bezpieczne, gdyż dane podczas przesyłania siecią są odpowiednio zaszyfrowane. Ponadto, dane karty (np. numer) nie są przekazywane do nazwa.pl, a transakcja jest zatwierdzana na podstawie statusu autoryzacji karty w serwisie Przelewy24 (zewnętrznym systemie autoryzacyjnym).

Panel Klienta umożliwia wygodne dokonanie płatności za wszystkie usługi. Wybór płatności on-line pozwala na maksymalne skrócenie czasu potrzebnego do zrealizowania usługi, np. rejestracji domeny.

W celu opłacenia usług on-line, w Panelu Klienta wybierz zakładkę Faktury i płatności -> opłać usługi. Następnie wskaż usługi, które chcesz opłacić i wybierz formę płatności: BLIK, kartę kredytową lub płatniczą lub przelew on-line. Po dokonaniu wyboru kliknij przycisk Opłać.

Autoryzacja kart płatniczych realizowana jest przez serwis Przelewy24 (DialCom24 Sp. z o.o.), co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Po przejściu na stronę serwisu transakcyjnego podaj numer karty, datę jej ważności, kod CVV oraz dane właściciela, później kliknij przycisk Dalej. Otrzymasz potwierdzenie przeprowadzenia transakcji, a po powrocie na stronę nazwa.pl otrzymasz informację o statusie autoryzacji z Przelewy24.

Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi z serwisu Przelewy24 Twoja płatność zostanie automatycznie zrealizowana (nie musisz przesyłać potwierdzeń wpłaty ani wyciągów z karty).

Jeżeli wybierzesz przelew on-line, kliknij przycisk dokonania płatności ze wskazanego banku.

Na stronie serwisu transakcyjnego banku zaloguj się do rachunku, przejdź do zlecenia dyspozycji przelewu i potwierdź jego wykonanie. Po zakończonej transakcji powrócisz do Panelu Klienta.

Uwaga! Jeżeli po dokonaniu opłaty nie otrzymasz powiadomienia e-mail o aktywacji lub odnowieniu usługi, prosimy o wiadomości na kontakt@nazwa.pl lub kontakt telefoniczny z numerem 801 33 22 33.

Czy artykuł rozwiązał problem?
Tak Nie