Wybierz inny temat

Zasady logowania do Cloud Mail

Czym jest Cloud Mail?

Cloud Mail to aplikacja typu webmail, pozwalająca na korzystanie z kont poczty elektronicznej tworzonych na serwerach nazwa.pl. Posiada ona zintegrowaną funkcję organizera internetowego, dzięki któremu zaplanujesz swoje zadania, stworzysz listę spraw do wykonania, a także nie zapomnisz o umówionych spotkaniach. Zastosowanie technologii responsive web design powoduje, że wygląd aplikacji dostosowuje się samoczynnie do rozmiaru okna przeglądarki. Z Cloud Mail możesz  wygodnie korzystać nie tylko na komputerze, ale również na  smartfonie czy tablecie.


Jak zalogować się do Cloud Mail?

Logowanie do Cloud Mail można zrealizować na trzy sposoby:

LOGOWANIE BEZPOŚREDNIE

  • Wejdź na stronę https://poczta.nazwa.pl/, wpisz pełny adres e-mail w polu e-mail, poniżej podaj hasło do skrzynki, ustawione w Active.admin, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się.

LOGOWANIE POPRZEZ STRONĘ NAZWA.PL

  • Wejdź na główną stronę https://www.nazwa.pl/, w prawym górnym rogu wskaż zakładkę Narzędzia, a następnie wybierz Cloud Mail z listy rozwijanej.
  • Wejdź na główną stronę https://www.nazwa.pl/, w prawym górnym rogu kliknij zakładkę Poczta.

W obu przypadkach wyświetlona zostanie strona poczta.nazwa.pl. W celu zalogowania wpisz pełny adres e-mail w polu e-mail, poniżej podaj hasło do skrzynki, ustawione w Active.admin, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się.


Błędy logowania

Jeśli w trakcie logowania pojawi się błąd o treści Nieprawidłowy login lub hasło, sprawdź, czy:

  • Prawidłowo wpisałeś adres e-mail oraz hasło.
  • Domena została poprawnie przekierowana na serwer, na którym utworzono konto, a od zmiany jej konfiguracji minęły 24 godziny.
  • Konto zostało prawidłowo założone.
  • Nie jest włączony klawisz Caps Lock.

W przypadku poprawności powyższych wskazań usuń pamięć podręczną (pliki tymczasowe, ciasteczka) przeglądarki lub sprawdź logowanie w trybie prywatnym/incognito.

Czy artykuł rozwiązał problem?
Tak Nie