Wybierz inny temat

Jakie informacje mogę sprawdzić w zakładce "Odnośniki"?

W zakładce Odnośniki prezentowane są nazwy wyszukiwarek, odnośniki i domeny odsyłające, dzięki którym użytkownicy odwiedzili strony umieszczone na serwerze na przestrzeni wybranego miesiąca.

Po lewej stronie znajdziesz wykres kołowy obrazujący rozkład otwartych stron z podziałem na nazwy wyszukiwarek, z których użytkownik trafił na witrynę.
Dokładne statystyki znajdują się w tabeli, która zawiera takie dane jak:

Klikając w przycisk Wszystkie odnośniki, znajdujący się nad tabelą, możesz sprawdzić listę odnośników, przy użyciu których użytkownicy trafili na strony na serwerze. W tabeli znajdziesz następujące dane:

Powyższe wyniki można ograniczyć co do ilości wyświetlanych danych w tabeli, wybierając przyciski 10 najczęstszych odnośników lub 50 najczęstszych odnośników (znajdujące się nad wykresem kołowym).

Klikając w przycisk Domeny odsyłające, możesz sprawdzić nazwy domen, które znalazły się w wyszukiwarkach i kierowały na stronę na serwerze. Tabela z wynikami prezentuje dane o odsyłaczach (z tą różnicą, że zamiast pełnego adresu URL, w kolumnie Odsyłacze znajduje się nazwa domeny), stronach i paśmie.

Czy artykuł rozwiązał problem?
Tak Nie