Wybierz inny temat

Jak dokonać zmiany interpretera PHP?

W celu zmiany wersji PHP na serwerze zaloguj się do panelu Active.admin i przejdź do zakładki Ustawienia -> Ustawienia WWW i PHP.

Ze względów bezpieczeństwa i wydajności rekomendujemy korzystanie wyłącznie z wersji nieopisanych jako "przestarzałe", które posiadają wsparcie twórcy oprogramowania (oznaczone "Active support" na oficjalnej stronie: php.net/supported-versions.php).

Ważne! Jeśli wybierzesz jedną z wersji przestarzałych, zapoznaj się z treścią komunikatu ostrzegawczego i kliknij przycisk Zgoda.

Pamiętaj, że po zmianie wersji PHP niektóre opcje dodatkowe mogą stać się niedostępne (będą wyłączone).

Uwaga! Wybrana wersja PHP dotyczy wszystkich stron internetowych i/lub aplikacji na serwerze. Zmiana wersji PHP może spowodować, że niektóre strony internetowe i/lub aplikacje nie będą działać poprawnie, dlatego zalecamy ostrożność w dokonywaniu zmiany i sprawdzenie skutków.

Po wybraniu wersji kliknij przycisk Zapisz. Na ekranie potwierdzenia sprawdź poprawność zmiany.


Jak zalogować się do panelu Active.admin?
  • wpisując https://admin.nazwa.pl/ w pasku adresu przeglądarki internetowej
  • po wybraniu Active.admin z listy rozwijającej się po wskazaniu menu Narzędzia na stronie https://www.nazwa.pl/
  • po zalogowaniu do Panelu Klienta nazwa.pl i przejściu do zakładki Centrum logowania -> przycisk Przejdź pod Active.admin. Jeśli posiadasz więcej niż jedną usługę hostingową, z listy wybierz właściwy panel Active.admin. Jeśli do wskazanego panelu logujesz się po raz pierwszy, utwórz nowe hasło do usługi
Czy artykuł rozwiązał problem?
Tak Nie