Najnowsze zagadnienia

Jak zmienić konfigurację dla wielu domen jednocześnie?

Aby przekierować lub zaparkować wiele domen jednocześnie, zaloguj się do Panelu Klienta i przejdź do listy swoich domen... Czytaj więcej »

Jak przekierować domenę na URL (na adres WWW)?

Przekierowanie domeny na wskazany przez Klienta adres WWW / URL (np. http://twojadomena.pl/katalog) umożliwia przekazanie wywołań dotyczących stron WWW na określone miejsce docelowe.... Czytaj więcej »

Jak przekierować domenę na zewnętrzny numer IP?

Opcja przekierowania domeny na zewnętrzny adres IP jest szczególnie korzystna dla użytkowników posiadających serwer pod stałym adresem IP. ... Czytaj więcej »

Jak mogę dokonać przedłużenia ważności zarejestrowanej domeny?

nazwa.pl wysyła do swoich Klientów (na kontaktowy adres e-mail) informację o zbliżającym się końcu okresu abonamentowego... Czytaj więcej »

Zmiana ustawień aliasu pocztowego

W celu zmiany ustawień aliasu zaloguj się do panelu Active.admin i przejdź do zakładki Poczta -> Wykaz aliasów... Czytaj więcej »

Usuwanie aliasu pocztowego

W celu usunięcia aliasu zaloguj się do panelu Active.admin i przejdź do zakładki Poczta -> Wykaz aliasów... Czytaj więcej »

Dodawanie aliasu pocztowego

W celu dodania aliasu zaloguj się do panelu Active.admin i przejdź do zakładki Poczta -> Dodaj alias... Czytaj więcej »

Co to jest alias pocztowy?

Alias pocztowy to adres e-mail, który wskazuje na istniejące konto pocztowe. Alias nie jest osobnym kontem pocztowym... Czytaj więcej »

Podstawowe informacje

Active.blog to bezpłatna aplikacja służąca do prowadzenia blogu, inaczej pamiętnika, ... Czytaj więcej »